Vip Minibüs Koltukları

Vip aracınızın en önemli konfor noktası koltuklarıdır. Gün içerisinde sizi rahat ettirmeli ve yüksek güvenlik seçenekleri sunmalıdır. 

Seçtiğiniz koltuklar günlük kullanımınıza en uygun döşemeye , sizi yansıtan bir renge ve güvenlik açısından yeterli sertifikalara sahip olmalıdır. 

VİP Döşeme seçenekleri

Vip minibüs için bir çok alternatif döşeme seçenekleri bulunmaktadır. Sadece kumaş döşemeler , sadece deri döşemeler , deri ve kumaşın birlikte kullanıldığı döşemeler bulunmaktadır. 

Ancak tabi ki en çok tercih edilen döşeme türü her zaman deri olmuştur. Deri kaplama vip araç koltukları aracınıza modern ve kaliteli bir görünüm katmaktadır.

Panaks otomotiv, kendi koltuk üretimin kendisi gerçekleştirdiği için size bir çok seçenek sunmakta ve tecrübesini yansıtmaktadır. 

Üretici olmanın vermiş olduğu öz güven ile size en uygun koltuk döşeme seçeneklerini farklı tasarımları ve yüksek güvenlikli koltukları size sunmaktadır.

Size kalan istediğiniz rengi seçerek keyifli ve güvenli vip koltuklarınızda seyahat etmek.

Güvenli Vip koltuk

Vip aracınız sizin gün içresinde sık kullandığınız belkide en çok vakit geçirdiğiniz yer. Yoğun trafikte ya da uzun yolda herhangi bir kötü durumda koltuklarınız sizi  ve misafirlerinizi koruyacak güvenlik özelliklerine sahip olmalıdır.

Panaks otomotiv , üretmiş olduğu vip araç koltuklarında konforun yanında güvenliğe de yatırım yatırım yapmıştır.Üretmiş olduğu koltuklar M1 kalite belgesine sahip olup çeşitli güvenlik testlerinden geçerek sertifikalandırılmıştır.

Panaks otomotiv tarafından üretilmiş olan vip araç koltuklarını güvenle kullanabilirsiniz.