Vİp Minibüs Dizayn

Mevcut minibüs aracınızı,vip bir minibüse dönüşümünü gerçekleştirmek için  size uzman ekibimizle kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Panaks Otomotiv Vip Minibüs dizayn ve vip minibüs dönüşüm için size özel tasarımlar gerçekleştirebilen ender firmalardan biridir.

Panaks Otomotiv, kendi bünyesinde vip minibüs dizaynı için gerekli iç ve dış aksesuarların büyük bir bölümünü üretebildiği için, vip minibüs dizayn kalitesi ve fiyatlandırması bakımından müşterilerine büyük avantaj sunmaktadır.  

Vip Minibüs dizayn iç ve dış olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır.  

Vip Minibüs Dış Dizayn

Vip Minibüs dönüşüm hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken önemli bir konuda vip minibüsün dış dizaynının nasıl yapılacağıdır. 

Vip dış dizaynda kullanılan malzemelerin kalitesi ve dayanımı önemli bir konudur. Birbirine benzeyen bir çok tasarım piyasada bulunurken önemli olan bu dış dizayn ürünlerinin sağlamlığı , araca kattığı estetik ve güvendir. 

Panaks otomotiv minibüs dış dizayn parçalarını özenle tasarlar ve dünya standartlarında bir kalite ile üretimini yapar. Aracınızın estetik görünüşünü oluştururken, sizin istekleriniz ve dünya ölçeğindeki estetik anlayışlarını birleştirerek en iyi çözümü sizin için üretir.

Sade minimalist bir dış görünümden , elegans ve lüks bir araç görünümüne kadar bir çok beğeniye göre araçlar üretilebilmektedir. 

 

Vip Minibüs İç Dizayn

Bir vip minibüs sahibi olmak istiyorsanız aracınız da çok vakit geçireceksiniz demektir. Bu yüzden sizin ihtiyaçlarınız ve yaşam tarzınıza göre güncel, kaliteli,modern ve teknolojik çözümler üretebilen bir ekiple çalışmalısınız.

Günümüzde vip minibüs iç dizaynı için kullanılan malzemelerin çeşitleri o kadar fazladır ki kaliteyi ve sağlamlığı anlamak gün geçtikçe zorlaşmaktadır.

Panaks Otomotiv minibüs iç dizaynı yaparken sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre çok sayıda alternatif üreterek size özel tasarımlar üretmek için çalışmaktadır.

Panaks otomotiv iç dizayn için kullanılan bir çok ürünü kendi bünyesinde ürettiği için kişiselleştirme noktasında rakiplerinden bir adım öndedir.  

Sizin için size özel tasarım anlayışını benimseyen panaks otomotiv, teknolojik gelişmeleri de tasarımlarına yansıtarak memnun kalacağınız bir vip araç deneyimi size sunmak için elinden gelenin en iyisin yapmayı hedeflemiştir.