Vİp ARAÇ Dizayn

Mevcut minibüs aracınızı,vip bir minibüse dönüşümünü gerçekleştirmek için  size uzman ekibimizle kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Panaks Otomotiv Vip Minibüs dizayn ve vip minibüs dönüşüm için size özel tasarımlar gerçekleştirebilen ender firmalardan biridir.Kendi bünyesinde vip minibüs dizaynı için gerekli iç ve dış aksesuarların büyük bir bölümünü üretebildiği için, vip minibüs dizayn kalitesi ve fiyatlandırması bakımından müşterilerine büyük avantaj sunmaktadır. 

Vip araç dizayn yaparken kendi stilinize ve ihtiyaçlarınıza uygun bir aracın ortaya çıkması çok önemlidir. Bunun sağlanabilmesi için vip dizayn hizmeti aldığınız firmanın sizi dinlemesi ve sizi iyi anlaması gerekir. Aksi takdirde aracınız vip bir minibüs olur ancak sizi yeteri kadar yansıtmaz. Panaks Otomotiv bu noktada yılların verdiği tasarım tecrübesi ile sizi ve ihtiyaçlarınız karşılayan bir vip araç dönüşüm hizmeti sunmak için çalışmaktadır.

Unutmayın vip dönüşüm yaptırdığınız aracınız ile çok vakit geçireceksiniz. sizi ve ihtiyaçlarınızı karşılamayan bir vip araçta keyif yaşamaktan uzak kalacaksınız. 

Aracın dış rengi , ön tasarımı , aracın içerisindeki renkler, koltukların kalitesi ve konforu, içeride sunulan mobilyaların işlevselliği ve kalitesi , teknolojik araç içi ekipmanlar vip minibüs dizaynının temel noktalarıdır. 

Tasarım ekibine bu temel noktalarda istedikleriniz iyi bir şekilde anlatıp daha önce yapılan örneklerden ve modellerden fikir alarak ve kalitelerini inceleyerek karar vermelisiniz.  

Vip Minibüs dizayn iç ve dış olmak üzere iki bölümden oluşmaktadır.  

Panaks Otomotiv- Araç Dizayn
Panaks Otomotiv – Araç Dizayn – Vip Minibüs Dizayn

Vip Minibüs Dış Dizayn

Vip Minibüs dönüşüm hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken önemli bir konuda vip minibüsün dış dizaynının nasıl yapılacağıdır. 

Vip dış dizaynda kullanılan malzemelerin kalitesi ve dayanımı önemli bir konudur. Birbirine benzeyen bir çok tasarım piyasada bulunurken önemli olan bu dış dizayn ürünlerinin sağlamlığı , araca kattığı estetik ve güvendir. 

Panaks otomotiv minibüs dış dizayn parçalarını özenle tasarlar ve dünya standartlarında bir kalite ile üretimini yapar. Aracınızın estetik görünüşünü oluştururken, sizin istekleriniz ve dünya ölçeğindeki estetik anlayışlarını birleştirerek en iyi çözümü sizin için üretir.

Sade minimalist bir dış görünümden , elegans ve lüks bir araç görünümüne kadar bir çok beğeniye göre araçlar üretilebilmektedir. 

Vip Minibüs Dizayn

Vip Minibüs İç Dizayn

Bir vip minibüs sahibi olmak istiyorsanız aracınız da çok vakit geçireceksiniz demektir. Bu yüzden sizin ihtiyaçlarınız ve yaşam tarzınıza göre güncel, kaliteli,modern ve teknolojik çözümler üretebilen bir ekiple çalışmalısınız.

Günümüzde vip minibüs iç dizaynı için kullanılan malzemelerin çeşitleri o kadar fazladır ki kaliteyi ve sağlamlığı anlamak gün geçtikçe zorlaşmaktadır.

Panaks Otomotiv minibüs iç dizaynı yaparken sizin istekleriniz ve ihtiyaçlarınıza göre çok sayıda alternatif üreterek size özel tasarımlar üretmek için çalışmaktadır.

Panaks otomotiv iç dizayn için kullanılan bir çok ürünü kendi bünyesinde ürettiği için kişiselleştirme noktasında rakiplerinden bir adım öndedir.  

Sizin için size özel tasarım anlayışını benimseyen panaks otomotiv, teknolojik gelişmeleri de tasarımlarına yansıtarak memnun kalacağınız bir vip araç deneyimi size sunmak için elinden gelenin en iyisin yapmayı hedeflemiştir.